Zmeny v diskusiách na SME.sk

Autor: Tomáš Bella | 16.5.2005 o 11:42 | Karma článku: 6,63 | Prečítané:  3301x

Cez víkend sme na žiadosť mnohých blogerov urobili dve menšie zmeny v systéme diskusií, ktoré sa dotknú celého servera sme.sk. 1. Diskutujúci si odteraz sami môžu zmeniť alias - meno, ktorým sú podpísané ich príspevky. 2. Diskutujúci, ktorý majú vlastný blog alebo webovú stránku, budú môcť zobraziť odkaz na ňu pri každom svojom príspevku.

1. Zmena aliasu
Ak ste si pri registrácii zvolili nevhodný alias a chceli by ste ho zmeniť, stačí, ak po prihlásení do diskusie kliknite na "zmena mojich nastavení" a zadáte nový alias. V aliase sú povolené aj medzery.

2. Pridanie adresy vašej stránky k vašim diskusným príspevkom
Našim hlavným cieľom je ďalšie skultúrňovanie diskusie a preto by sme boli radi, aby čo najviac ľudí diskutovalo nie pod prezývkami, ale pod skutočnými menami. Novú možnosť propagovať svoj blog či webovú stránku v diskusii preto ponúkneme len ľuďom, ktorí diskutujú pod celými vlastnými menami.

Pravidlá pre pridanie odkazu k vašim príspevkom v diskusiách sú teda takéto:
1. Odkaz bude pridaný len ľuďom, ktorí majú ako alias vlastné meno a priezvisko (najskôr si teda Alias zmeňte podľa bodu 1). Povolené sú aj kombinácie mena a aliasu, napr. v štýle "Meno Priezvisko (stará prezývka)"
2. Ako odkaz možno uviesť len adresu VAŠEJ VLASTNEJ webovej stránky alebo blogu (nezáleží, či je na sme.sk alebo inde)
3. Stránka nesmie mať komerčný charakter alebo obsahovať texty, ktoré sú v zásadnom rozpore s pravidlami tejto diskusie (napr. rasistické stránky).

Ak chcete k vlastnému aliasu priradiť webovú stránku (a už ste si zmenili alias na vlastné meno a priezvisko), pošlite e-mail na adresu blog(a)sme.sk a uveďte váš nový ALIAS a adresu webovej stránky, na ktorú chcete odkázať.
POZOR! Nepíšte nám vaše prihlasovacie meno (to, s ktorým sa prihlasujete do diskusií), ale ALIAS (to, čo sa zobrazuje pod vašimi príspevkami.)
Pozor, ak si zmeníte alias len pre účely zaradenia odkazu a neskôr si ho vrátite do pôvodného stavu, vaše konto pre diskusie bude bez varovania zablokované.
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

STĹPČEK PETRA TKAČENKA

Keď Heger neprehovorí teraz, už môže mlčať

Bolo to prvé odvolávanie člena vlády, pri ktorom o stanovisku kabinetu neinformoval prítomný premiér.


Už ste čítali?